Kids

Radość dzieci i zadowolenie rodziców to nasze priorytety !

Cennik i zapisy

przedszkole

wiek: 2,5 – 6 lat
   Misją naszego przedszkola jest zapewnienie wszechstronnego rozwoju dziecka w zależności od jego potrzeb i możliwości. Dzieci w naszym przedszkolu zdobywają wiedzę głównie przez aktywne poszukiwania i odkrywanie otaczającej je rzeczywistości.  Rozwijamy w dziecku pasje, zainteresowania, ciekawość oraz samodzielność. Różnorodność zajęć dodatkowych prowadzonych w formie zabawy rozwija w naszych Przedszkolakach w naturalny sposób ciekawość, wiedzę i chęć poznawania świata. 
   Dbamy o harmonijny rozwój dzieci oraz odkrywamy ich talenty nie zapominając o ruchu i dobrej zabawie. Naszym priorytetem jest przygotowanie dziecka do rozpoczęcia edukacji szkolnej w taki sposób, aby uczniowskie doświadczenia były dla niego czasem wspaniałej przygody.


Cennik i szczegóły:
● 15 zł/ 1 godz. – opieka godzinowa (opieka dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcza , zajęcia dodatkowe) + stawka za wyżywienie
● wpisowe 150 zł (jednorazowa, bezzwrotna wpłata pobierana przy zapisie dziecka do przedszkola)
Dzieci od 2,5  do 6 lat
● czesne 600 zł (opieka dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcza 10 godzin dziennie, wszystkie zajęcia dodatkowe) + wyżywienie 10 zł/dzień (5 posiłków)
● czesne 450 zł (opieka dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcza 5 godzin dziennie, wszystkie zajęcia dodatkowe) + wyżywienie 8 zł/dzień (3 posiłki) Opłata za wyżywienie pobierana jest z „dołu” miesiąca - jest to ilość stawki żywieniowej pomnożona przez ilość dni obecności dziecka w przedszkolu.
● - 20% zniżki dla rodzeństwa

żłobek

wiek:  1 - 3 lat
   Naszym priorytetem jest dobro dziecka, dbamy o prawidłowy rozwój, bezpieczeństwo i szczęśliwe dzieciństwo naszych podopiecznych. Działamy na wiele sposobów, by rozwijać dzieci intelektualnie, emocjonalnie i społecznie. Pamiętamy jednak, że to dzieci są ekspertami w dziedzinie zabawy, każdego dnia dbamy o to, by dzieci zaciekawić i pokazać im coś nowego. 
   Nasze Maluchy uczą się relacji z innymi dziećmi, rozwijają strefę emocjonalną i społeczną. Poznają wartość tolerancji i wrażliwości. Zależy nam, aby nasze KIDSiaki były zaradne, samodzielne i chętne do zdobywania kolejnych doświadczeń.


Cennik i szczegóły:
● 15 zł/ 1 godz. – opieka godzinowa (opieka opiekuńczo-wychowawczo-edukacyjna, zajęcia dodatkowe) + stawka za wyżywienie
● wpisowe 150 zł (jednorazowa, bezzwrotna wpłata pobierana przy zapisie dziecka do żłobka)
Dzieci od 12 miesięcy do 2,5 roku
● czesne 750 zł (opieka opiekuńczo-wychowawczo-edukacyjna 10 godzin dziennie, wszystkie zajęcia dodatkowe) + wyżywienie 10 zł/dzień (5 posiłków)
● czesne 550 zł (opieka opiekuńczo-wychowawczo-edukacyjna 5 godzin dziennie, wszystkie zajęcia dodatkowe) + wyżywienie 8 zł/dzień (3 posiłki) Opłata za wyżywienie pobierana jest z „dołu” miesiąca - jest to ilość stawki żywieniowej pomnożona przez ilość dni obecności dziecka w żłobku.
● - 20% zniżki dla rodzeństwa

Powrót